Jste zde

Domů

Projekt Příprava pro život byl ukončen

Po třech letech realizace projektu "Příprava pro život" jsme se dostali na konec. Úderem půlnoci dne 30. 11. 2014 byl ukončen i náš projekt. Nyní náš čeká jen jeho formální uzavření a odevzdání poslední monitorovací zprávy (a smozřejmě její schválení :-))

Za ty tři roky jsme stihli opravdu mnoho. Vydat publikaci o projektovém řízení včetně dvou pracovních sešitů a spousty pomůcek. Vytvořit a inovovat pár desítek předmětů projektového řízení nebo informační bezpečnosti. Proškolit v stovky studentů, pedagogů, odborníků a zaměstnanců VUT v Brně a JAMU v Brně v projektovém řízení nebo informační bezpečnosti. Uspořádali jsme dvě konference, přes deset vícedenních kurzů a desítky dalších jednodenních akcí. Byli to tři roky, těžké práce, ale také dobrých výsledků a spokojených účastníků.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nám s projektem pomáhali, všem školitelům, kteří se rozhodli předat své znalosti, všem účastníkům našich aktivit, které, jak doufáme, pro ně byly užitečné a také všem na MŠMT, kteří nám opravdu byli podporou a pomáhali nám při případných těžkostech. Všem ještě jednou děkujeme.

 

 

ad