Jste zde

Domů » Projektové řízení

Pro studenty

Pro studenty VUT v Brně je připraven od zimního semestru 2012 semestrální předměty projektového řízení. Jedná se o otevřené (svobodné) předměty, které jsou nabídnuty všem studentům bez ohledu na jejich příslušnost k fakultě. Kartu předmětu Projektové řízení (XPRI) naleznete zde.

Studenti Ateliéru divadelního manažerství JAMU v Brně se mohou těšit na inovované předměty z oblasti projektového managementu a řízení kulturních projektů. Pro studenty ostatních ateliérů bude připraven samostatný modul zaměřený na základy projektového řízení a produkční minimum. Všem bude určena zcela nová učební pomůcka – praktický pracovní sešit orientovaný na specifika uměleckých projektů.

Dále studentům nabízíme možnost zapojit se do činnosti Skupiny mladých projektových manažerů při ACSA (YPMG), kde budou moci své znalosti uplatnit v praxi při realizaci skutečných projektů. Dále se mohou v rámci YPMG dále vzdělávat.

Pokud jsi student a zajímáš se o projektové řízení, nezapomeň sledovat tyto stránky, případně dávej pozor při zápisu předmětů, předmět projektového řízení tam určitě najdeš!

Zároveň všichni studenti mohou využít e-learningové kurzy, které jsou v rámci projektu vytvořeny zde. Hledejte kurzy, které mají v popisu (PŘÍPRAVA PRO ŽIVOT).

ad