Jste zde

Domů » Projektové řízení

Pro pedagogy

V rámci zlepšení výuky projektového řízení na VUT v Brně a JAMU chystáme pro stávající pedagogy kurz, na kterém si budou moci zvýšit své znalosti, seznámit se s nejnovějšími trendy v projektovém řízení, představit jim standardy IPMA a mnoho dalšího. Dále pedagogům představíme stávající nebo nově vytvořené pomůcky pro výuku projektového řízení, včetně publikace, která bude vytvořena v rámci projektu.

Předpokládáme, že na obou univerzitách učí nadšenci, které by projektové řízení lákalo, ale zatím nenašli odvahu nebo možnost získat potřebné informace. I pro ně připravujeme kurz, na kterém jim budou předány znalosti nutné pro budoucí výuku projektového řízení. Díky tomuto kurzu vzroste počet kvalitních pedagogů, kteří projektové řízení budou schopni vyučovat.

Jako potvrzení vzrůstající úrovně plánujeme vybrané pedagogy připravit na mezinárodní certifikaci IPMA(r). Úspěšně složenou certifikací vzroste nejen jejich kvalifikace, ale jejich budoucí studenti budou mít zaručeno, že výuku projektového řízení povede skutečný odborník.

ad